Columbia Triple Canyon™ Fall Hiking Pant 180398 Pánske Nohavice
Kód: 28/30/1803981010/191454808042/EM0054
SUPER-SPORT
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tieto pohodlné pánske turistické nohavice Columbia vám dokonale poslúžia aj pri najnáročnejších peších túrach. Vďaka špičkovým technológiám sú odolné voči vlhkosti, nečistotám aj UV žiareniu. Integrovaný odnímateľný pás a bezpečnostné vrecko na zips im dodávajú na praktickosti, pružná tkanina a manžety na nohaviciach zase na pohodlnosti.
- Omni-Shield™ pokročilá repelentná ochrana
- ochrana proti slnku Omni-Shade™ UPF 50
- komfortná strečová tkanina
- vrecká na zips
- Materiál: 93% polyester, 7% elastan
Dodatočné parametre
Kategória: | Pánske turistické nohavice |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
EAN: | Zvoľte variant |
Určené pre: | Páni |
Obdobie: | Jarné/Jesenné, Letné |
? Kategória produktu: | Oblečenie, Nohavice |
Na aké aktivity: | Turistické |
Vodeodolnosť: | Voduodpudivé |
Požadované vlastnosti: | S ochranou proti slnečnému žiareniu, Voduodpudivosť |
Technológia: | Omni-Shade™ UPF 50, Omni-Shield™ |
Materiál: | 93% polyester, 7% elastan |
Úprava materiálu: | Omni-Shade™ - ochrana pred škodlivým slnečným žiarením, Omni-Shield™ - ochrana pred nečistotami a vodeodpudivosť |
Zvršok: | Voduodpudivý |
Názov farby a kód: | Black - kód 010, Red Spark_ Black - kód 696, Mosstone_ Peatmoss - kód 302 |
#sizes_table#: | /rubriky/moja-velkost-2/muzi/ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
![]() |
Spoločnosť SUPER SPORT je autorizovaným predajcom okrem iných aj značky Columbia Sportswear, ktorá bola založená ako rodinná firma v roku 1938 v Portlande (Oregon, USA). Hneď od začiatku venovali jej majitelia aj zamestnanci svoje úsilie neustálemu posúvaniu hraníc produktovej inovácie, kvality funkčnosti. Filozofiu firmy možno zhrnúť slovami „Skúšame to! Veríme, že systém uvádzania našich myšlienok do praxe a skúšanie nových vecí, je hnacím motorom nášho pokroku. Že je dôvodom, prečo si naše výrobky našli cestu do viac než 100 krajín. Skúšame nové veci! Prichádzame s vlastnými technológiami, s unikátnym oblečením, obuvou, vybavením, ktoré boli navrhnuté za jediným účelom: udržať našich zákazníkov v teple, v suchu alebo im dopriať osviežujúce ochladenie či ochranu. ''Skúšame to'', tiež vyjadruje dokonalé spojenie inovatívnych technológií dizajnu našich produktov s vášňou ľudí, ktorí sa na ne vonku spoliehajú. „ A to je len začiatok …''. Nechajte sa teraz ovládnuť svojou zvedavosťou a zistite, ako to naše topánky, bundy či nohavice robia, že sa vonku cítite tak dobre.
Poď a pripoj sa k nám. Počasie nechaj na nás.